RABF1510-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
RABF1510-13
JLCPCB Part #
C5438919
Package
SOPA-4
Description
-55℃~+150℃ 1.3V@1.5A 1.5A 1kV 50A 5uA Single-Phase Rectifier SOPA-4 Bridge Rectifiers ROHS