PD3Z284C6V8-7
MFR.Part #
PD3Z284C6V8-7
JLCPCB Part #
C5244982
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 2uA 500mW 6.4V~7.2V 6.8V 80Ω PowerDI323 Zener Diodes ROHS