PD3Z284C15-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PD3Z284C15-7
JLCPCB Part #
C460244
Package
PowerDI323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@10.5V 13.8V~15.6V 15V 15Ω 200Ω 500mW PowerDI323 Zener Diodes ROHS