G40E100CTW
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
G40E100CTW
JLCPCB Part #
C266538
Package
TO-220AB-3
Description
100V 40A 710mV@20A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS