FMMT625TA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
FMMT625TA
JLCPCB Part #
C212600
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 100nA 110mV 135MHz 150V 1A 30 5V 625mW NPN SOT-23 Bipolar (BJT) ROHS