DMT6009LFG-13
MFR.Part #
DMT6009LFG-13
JLCPCB Part #
C3289377
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.925nF 11.7mΩ@4.5V 19.2W 2V 33.5nC@10V 34A 41pF 60V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS