DMT6009LCT
MFR.Part #
DMT6009LCT
JLCPCB Part #
C3280477
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.925nF@30V 12mΩ@13.5A,10V 2.2W、25W 2V@250uA 33.5nC@10V 37.2A 60V TO-220-3 MOSFETs ROHS