DMT6006LK3-13
MFR.Part #
DMT6006LK3-13
JLCPCB Part #
C5711763
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.162nF@30V 2.5V 3.1W、89.3W 34.9nC@10V 58pF@30V 6.5mΩ@10V 60V 88A TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS