DMT4008LFV-7
MFR.Part #
DMT4008LFV-7
JLCPCB Part #
C6832271
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.179nF 1.9W 17.1nC@10V 384pF 3V 40V 42pF 54.8A 6.5mΩ@10V、9.4mΩ@4.5V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS