DMT3009LFVW-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT3009LFVW-7
JLCPCB Part #
C692145
Package
PowerDI-3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12nC@10V 2.3W 30V 352pF 3V 50A 52pF 6.6mΩ@10V 823pF PowerDI-3333-8 MOSFETs ROHS