DMT3006LFV-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT3006LFV-7
JLCPCB Part #
C343616
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.155nF 11mΩ@4.5V 16.7nC@10V 2W 30V 3V 456pF 60A 72pF N-Channel PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS