DMT10H072LFV-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT10H072LFV-7
JLCPCB Part #
C5245409
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 2.8V 228pF 2W 4.5nC@10V 4.7A、20A 62mΩ PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS