DMG9926USD-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMG9926USD-13
JLCPCB Part #
C154896
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1.3W 2 N-Channel 20V 37mΩ@1.8V 8.8nC@4.5V 81pF 85pF 867pF 8A 900mV SO-8 MOSFETs ROHS