DMC2020USD-13
MFR.Part #
DMC2020USD-13
JLCPCB Part #
C155342
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.149nF、1.61nF 1.25W、1.8W 11.6nC@4.5V、15.4nC@4.5V 13mΩ@4.5V、20mΩ@4.5V 142pF、145pF 157pF、157pF 20V、20V 6.8A、8.5A 700mV、1.1V N-Channel + P-Channel SO-8 MOSFETs ROHS