DM8W14AQ-13
MFR.Part #
DM8W14AQ-13
JLCPCB Part #
C1576269
Description
-55℃~+175℃ 1 14V 15.6V 23.2V 284A 6.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS