DFLT22A-7
MFR.Part #
DFLT22A-7
JLCPCB Part #
C1975431
Description
-65℃~+150℃ 1uA 225W@10/1000us 22V 26.9V 35.5V 6.34A TVS PowerDI123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS