DFLT17A-7
MFR.Part #
DFLT17A-7
JLCPCB Part #
C526563
Description
-65℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 225W 27.6V 8.15A TVS PowerDI123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS