DDZ6V8C-7
MFR.Part #
DDZ6V8C-7
JLCPCB Part #
C5124981
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 470mW 500nA@5V 5Ω 6.66V~7.01V 6.8V SOD-123 Zener Diodes ROHS