P6SMAJ54ADF-13
MFR.Part #
P6SMAJ54ADF-13
JLCPCB Part #
C1979949
Package
Flat-D
Description
54V 6.9A 600W 60V 87.1V TVS Flat-D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS