D20V0L1B2WS-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D20V0L1B2WS-7
JLCPCB Part #
C507921
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 100nA 10pF 20V 21V 30V 3A@8/20us 90W ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS