BZX84C43Q-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C43Q-7-F
JLCPCB Part #
C5584882
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@30.1V 150Ω 350mW 375Ω 40V~46V 43V SOT-23 Zener Diodes ROHS