BZX84C20S-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C20S-7-F
JLCPCB Part #
C5378685
Package
SOT-363
Description
-65℃~+150℃ 100nA@14.0V 18.8V~21.2V 2 Independent 200mW 20V 225Ω 55Ω SOT-363 Zener Diodes ROHS