BZX84C13W-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C13W-7-F
JLCPCB Part #
C260915
Package
SOT-323
Description
100nA@8V 13V 200mW 30Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS