BZX84B12-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84B12-7-F
JLCPCB Part #
C460803
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.8V~12.2V 12V 150Ω 25Ω 350mW SOT-23 Zener Diodes ROHS