BZT585B3V9TQ-13
MFR.Part #
BZT585B3V9TQ-13
JLCPCB Part #
C5605357
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.82V~3.98V 3.9V 350mW 3uA@1V 500Ω 90Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS