BZT52C9V1S-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C9V1S-7-F
JLCPCB Part #
C2760567
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 15Ω 200mW 200nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS