BZT52C9V1Q-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C9V1Q-7-F
JLCPCB Part #
C260884
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 15Ω 370mW 500nA@1V 8.5V~9.6V 9.1V SOD-123 Zener Diodes ROHS