BZT52C39-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C39-7-F
JLCPCB Part #
C260901
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 350Ω 37V~41V 39V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS