BZT52C39-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C39-13-F
JLCPCB Part #
C5244701
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 130Ω 350Ω 370mW 37V~41V 39V SOD-123 Zener Diodes ROHS