BZT52C11T-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C11T-7
JLCPCB Part #
C460784
Package
SOD-523
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 100nA 11V 150Ω 20Ω 300mW SOD-523 Zener Diodes ROHS