B1100Q-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
B1100Q-13-F
JLCPCB Part #
C5244332
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100V 1A 30A 500uA@100V 790mV@1A SMA Schottky Diodes ROHS