AZ23C51-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AZ23C51-7-F
JLCPCB Part #
C445531
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 100nA@38V 100Ω 300mW 48V~54V 51V SOT-23 Zener Diodes ROHS