AZ23C4V7-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AZ23C4V7-7-F
JLCPCB Part #
C150713
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 300mW 4.4V~5V 4.7V 78Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS