AZ23C47-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AZ23C47-7-F
JLCPCB Part #
C5244684
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100Ω 300mW 47V 750Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS