AZ1117T-3.3E1
MFR.Part #
AZ1117T-3.3E1
JLCPCB Part #
C526407
Package
TO-220
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 0.003%Vout 1 1.25V@(1A) 15V 1A 3.3V 5mA 75dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-220 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS