AP7354-45W5-7
MFR.Part #
AP7354-45W5-7
JLCPCB Part #
C460387
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 350mV@(150mA) 4.5V 5.5V 600nA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-25 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS