3.0SMCJ45AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ45AQ-13
JLCPCB Part #
C6380387
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 41.3A@10/1000us 45V 55.3V 5uA 72.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS