3.0SMCJ170AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ170AQ-13
JLCPCB Part #
C7175268
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 10.9A@10/1000us 170V 189V 275V 5uA IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS