1.5KE150CA-B
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE150CA-B
JLCPCB Part #
C3718561
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 128V 143V 207V 5uA 7.2A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS