1.5KE130CA-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE130CA-T
JLCPCB Part #
C1981965
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 111V 137V 179V 5uA 8.4A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS