CFC3B102JE1IL50A3100
MFR.Part #
CFC3B102JE1IL50A3100
JLCPCB Part #
C20754718
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.2kV 1nF ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS