CFC2J153JE1I12075CW1
MFR.Part #
CFC2J153JE1I12075CW1
JLCPCB Part #
C254635
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS