CFC2G332JE1IL50A5100
MFR.Part #
CFC2G332JE1IL50A5100
JLCPCB Part #
C19712458
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS