3A222ZC1G-F4-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
3A222ZC1G-F4-ZNR
JLCPCB Part #
C3148296
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 1kV 2.2nF 2.8mm 5.08mm 5.6mm Y5V Plugin,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS