S24SE3R305PDFA
MFR.Part #
S24SE3R305PDFA
JLCPCB Part #
C17564625
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 15W 3.3V 4.5A 87% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS