RL-1220-4-R010-FNH
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
RL-1220-4-R010-FNH
JLCPCB Part #
C20437490
Package
0805
Description
10mΩ 500mW Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS