AA07S1500A
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
AA07S1500A
JLCPCB Part #
C6110651
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15V 466mA 78% 7W 85VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS