AA04S2400A
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
AA04S2400A
JLCPCB Part #
C5547075
Package
DIP,36.5x27mm
Description
1 167mA 24V 4W 77% 85VAC~264VAC DIP,36.5x27mm AC-DC Power Modules ROHS