42L6COS380V5A
Extended
Manufacturer
Delixi Electric
MFR.Part #
42L6COS380V5A
Description
0.5-1-0.5 112mm×112mm 380V 5A Grade 2.5 Pointer type - Power Factor Meter ROHS