TWA3-48-15
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
TWA3-48-15
JLCPCB Part #
C6005877
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 100mA 15V 36V~72V 76% Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS